<!doctype html>
<html>
 <head> 
  <meta charset="UTF-8"> 
 </head>
 <body>
  <div class="default-style"> 
   <div class="default-style">
    Hallo ouders/spelers
   </div> 
   <div class="default-style">
     
   </div> 
   <div class="default-style">
    In de kerstvakantie (22/12 t/m 2/1) zal er door de J6 t/m J11 niet getraind worden.
   </div> 
   <div class="default-style">
     
   </div> 
   <div class="default-style">
    Vanaf maandag 5 januari zal er weer getraind worden volgens het normale schema
   </div> 
   <div class="default-style">
     
   </div> 
   <div class="default-style">
    Gr
   </div> 
   <div class="default-style">
    Hans Klijn
   </div> 
   <div class="default-style">
    (namens de JTC)
   </div> 
   <div class="default-style">
     
   </div> 
   <div class="default-style">
     
   </div> 
  </div>
 </body>
</html>