<html xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word" xmlns:m="http://schemas.microsoft.com/office/2004/12/omml" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40"><head><meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=utf-8"><meta name=Generator content="Microsoft Word 15 (filtered medium)"><style><!--
/* Font Definitions */
@font-face
        {font-family:"Cambria Math";
        panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4;}
@font-face
        {font-family:Calibri;
        panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4;}
/* Style Definitions */
p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal
        {margin:0cm;
        margin-bottom:.0001pt;
        font-size:11.0pt;
        font-family:"Calibri",sans-serif;}
a:link, span.MsoHyperlink
        {mso-style-priority:99;
        color:blue;
        text-decoration:underline;}
a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed
        {mso-style-priority:99;
        color:#954F72;
        text-decoration:underline;}
.MsoChpDefault
        {mso-style-type:export-only;}
@page WordSection1
        {size:612.0pt 792.0pt;
        margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;}
div.WordSection1
        {page:WordSection1;}
--></style></head><body lang=NL link=blue vlink="#954F72"><div class=WordSection1><p class=MsoNormal>Hallo allemaal,</p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>Janneke en ik hebben even gekeken naar de trainers indeling; </p><p class=MsoNormal>Een eerste opzet; </p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>A1;         Joyce(?) en Lars</p><p class=MsoNormal>A2; </p><p class=MsoNormal>B1;         Iris en Timo (?)</p><p class=MsoNormal>B2;         Chantal (?)</p><p class=MsoNormal>C1;         Janneke en Sander van Diemen (ook stage) </p><p class=MsoNormal>C2;         Saskia en Amy (?)</p><p class=MsoNormal>D1;         Davey en Sander v.d. S. </p><p class=MsoNormal>D2;         Lynn en Elise (?) </p><p class=MsoNormal>E1;         Felice en Fay</p><p class=MsoNormal>E2;         Petra en Suzan en Lieke Post</p><p class=MsoNormal>F1;          Tessa en Jennifer</p><p class=MsoNormal>Kanga;  Melissa en Demi</p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>Nog te vragen; </p><p class=MsoNormal>Jeroen</p><p class=MsoNormal>Jelle</p><p class=MsoNormal>Robin </p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>Koen is door Janneke gevraagd<o:p></o:p></p><p class=MsoNormal>Mark kr. Is door Chantal gevraagd. <o:p></o:p></p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>Dennis v.d. Lindt gaat meelopen met D1 en wordt later ingedeeld. <o:p></o:p></p><p class=MsoNormal><o:p> </o:p></p><p class=MsoNormal>Groetjes Chantal <o:p></o:p></p></div></body></html>