Skip to main content
Nieuws

Oproep NL DOET 2025

By januari 22, 2025No Comments

Zaterdag 22 maart is er weer NL Doet.
(Uitwijkdatum is 29 maart)
Wie komt er helpen??

Op deze dag gaan we met zoveel mogelijk mensen ervoor zorgen dat het hele Atlantis terrein weer schoon, heel en veilig is voor het komende buitenseizoen.
Vele handen maken licht werk! Wil je de helpende hand bieden als Atlantislid, als ouder of met je hele team, meld je dan aan via regina.kuylenburg@kvatlantis.nl

Vermeld s.v.p. bij de aanmelding welke data je beschikbaar bent, je telefoonnummer en of je eventueel voorkeur hebt voor een bepaalde klus.

We starten om 8.30 en eindigen rond 12.30 met een lunch. Wil je later beginnen, eerder stoppen, slechts één afgerond klusje doen….alles kan
en alles mag maar meld dit even bij aanmelding. Met elkaar aan de slag is niet alleen efficiënt maar ook nog eens heel gezellig!

Dus noteer de datum in je agenda, meld je aan en we zien elkaar op 22 maart!