Skip to main content

Contact opnemen

Heb je een vraag, wil je een keer meedoen? Laat het ons gerust weten via het onderstaande contactformulier.

Veldadres

Kantine Atlantis

Hoofdweg 85a Mijdrecht

0297-284587

Zaaladres

Sporthal De Phoenix

Hoofdweg 85-1 Mijdrecht

0297-256586

 

Postadres

Korfbalvereniging Atlantis

Steven van Rumelaerstraat 13

3641 CJ Mijdrecht

E: info@kvatlantis.nl

    Atlantis is voor iedereen!

    Contactgegevens

    Bestuursleden
    Kristiaan Geusebroek Voorzitter voorzitter@kvatlantis.nl Algehele leiding
    Natasja Korver Secretaris info@kvatlantis.nl Secretaris
    Klaas van Heeringen Penningmeester penningmeester@kvatlantis.nl Financiële zaken
    Marc Verwer Algemeen marc.verwer@kvatlantis.nl Externe contacten
    Maarten Helsloot Algemeen maarten.helsloot@kvatlantis.nl Technische commissie
    Saskia Veenboer Algemeen saskia.veenboer@kvatlantis.nl Communicatie

     

    Ereleden
    Bernarda Zaal Dick Teunissen Kees van der Zijden Klaas van Heeringen
    Rinus Pothuizen Wilco Kuijlenburg Wilma de Vries

     

    Leden van Verdienste
    Chantal Poolman Charles Keijman Connie Bon Cor van der Meer
    Frank van der Meer Fransien van Walderveen Gerda Rietstap Gert Korver
    Herman van der Waa Ina van de Wilt Jannie van der Wel Janny van der Zijden
    Marianne Koerselman Loek van Nieukerke Paul van der Vlist Ria Rijnbeek
    Simone Gortenmulder Wim van Heeringen

    Privacybeleid:
    Privacybeleid Atlantis.pdf

    Ledenadministratie
    ledenadministratie@kvatlantis.nl

    Senioren Technische Commissie
    stc@kvatlantis.nl

    Jeugd Technische Commissie
    jtc@kvatlantis.nl

    Oefenwedstrijden
    oefenwedstrijden@kvatlantis.nl

    Wedstrijdsecretariaten veld
    Senioren stc@kvatlantis.nl
    AB-jeugd veld wedstrijdsecretariaat.ab.veld@kvatlantis.nl
    CD-jeugd veld wedstrijdsecretariaat.cd.veld@kvatlantis.nl
    EF-jeugd veld wedstrijdsecretariaat.ef.veld@kvatlantis.nl

     

    Wedstrijdsecretariaten zaal
    Senioren stc@kvatlantis.nl
    AB-jeugd zaal wedstrijdsecretariaat.ab.zaal@kvatlantis.nl
    CD-jeugd zaal wedstrijdsecretariaat.cd.zaal@kvatlantis.nl
    EF-jeugd zaal wedstrijdsecretariaat.ef.zaal@kvatlantis.nl

     

    Vertrouwenscontactpersonen
    Joost Reurings joost.reurings@kvatlantis.nl
    Regina Kuylenburg regina.kuylenburg@kvatlantis.nl

    We zijn altijd op zoek naar nieuwe sponsoren!

    Wil je graag jouw bedrijf of organisatie promoten en ook nog KV Atlantis helpen? Word dan sponsor!